Trick OR Treat → 0.1

18. january 2010 at 16:47 | =Tracynel=
Příjezdovou cestu ovanul mrazivý noční vítr a rozházel tak spadané listí,co se tu povalovalo. Na nebi svítil měsíc,jako jasná světluška,lákající zbloudilé poutníky do močálů. Dnešek byl speciálním dnem,dnes se mělo všechno změnit. Byl Halloween,svátek mrtvých.

Do poklidného večerního ticha se náhle přikradl zvuk běžícího motoru,černá motorka vyjela ze vstupní brány honosného sídla,co na první pohled vypadalo jako gotická katedrála. Rozjela se přiměřenou rychlostí směrem do středu města,ovšem u první zatáčky zprudka zahla,až se druhý pasažér,co se na tmavém ďáblu vezl nebezpečně zakymácel. Motorka náhle nabrala větší rychlost a uháněla setmělými uličkami k neznámému cíly.
"Tady budeme mít klid." ,ozvala se po strastiplné cestě dívka co jako první sesedla z motorky a stáhla si helmu,její rovné blonďaté vlasy se párkrát zaleskly v měsíčním světle a pak poklidně spočinuly volně rozprostřeny na jejích ramenou. "V-vážně?" ,mladík,co se právě dostal nohama pevně na zem si sundal helmu a přetáhl si přes hlavu svetr co měl zavěšený kolem pasu. "Ale no tak Henry,nebylo to strašný.." ,ušklíbla se blondýnka a porozhlédla se po místě,kam dojeli. Vypadalo to jako malé doupě bezdomovců,všude se válely staré cáry oblečení a cosi tu nevábně páchlo,byl to ale dokonalý úkryt pro uskutečnění jejich plánu. "Ash,myslel jsem,že mě v tý zatáčce vyklopíš." ,prsknul na ni společník a otevřel ústa do němého úžasu nad tím,co právě vícezmíněná držela v rukou. "Už my věříš?" ,uchichtla se medovým hlasem a stáhla si z těla koženou bundu - "Tak dělej,svlíkni ty hadry.."
"Ech…já…chmm…" ,Henry couvnul zpět k motorce a poškrábal se ve vlasech,šedé dívčiny oči ho probodly ledovým pohledem. "Chceš se z toho vyvlíknout? Měli jsme dohodu,sám jsi chtěl jít se mnou..!" ,dívka se začala vztekat jako kočka,které někdo šlápnul na ocas. "Já myslel,že sis dělala srandu…" ,snažil se z toho mladík jakkoliv vyvléknout,v tom ale zahlédl v očích blondýnky něco,co by snad ani nedokázal popsat,kdyby neznal i její druhou stránku. Zklamání,viděl jak se v jejích očích,temných jako obloha,mihlo zklamání. Patrně to ho popohnalo vpřed a dodalo mu odvahu,došel až k ní a sebral ze země karmínově rudý plášť a jakousi pomačkanou lehce zašedlou košili. Pohlédl na Ashley,co byla v zápalu oblékání a pousmál se,jak mu vždycky přišla roztomilá…ne,teď se nesmí zabývat těmito myšlenkami,ne dnes,ne teď večer. Sundal si svetr a následně i tričko,studený vítr se okamžitě přihnal k jeho kůži a začal měnit její teplotu,to zapříčinilo,že mu naskočila na rukou husí kůže. Rychle si oblékl košili,ovšem bez výsledného efektu,stále mu byla zima. Blondýnka si mezitím už natahovala vestu na svou zářivě bílou košili viditelně větší velikosti,než bylo její tělo. Vlasy si stáhla pod onu vestu a na hlavu si natáhla masku…jak pečlivě vyrobenou masku. Henry nestačil zírat,před ním náhle nestála ta drobounká Ashley,dcera Helen Magnusové,stál před ním Big Guy,nebo alespoň jeho zlé dvojče. Trochu si odkašlal,když se ta osoba před ním začala oblékat do kalhot,čímž na okamžik odhalila svou alabastrově bílou pokožku,která ve spojení s prudkým měsíčním světlem matně zářila. "Henry,proboha…už si to dooblékneš?" - ona i mluvila jako Big Guy,tohle měla snad být jeho noční můra. Vykoktal cosi na znamení souhlasu a převlékl se,přes ramena si ještě připl plášť a ke svým zubům připevnil stejně tak bílé špičáky. "Ty hele,Ash..kde si vzala ty zuby?" ,zeptal se čistě ze zvědavosti,i přestože věděl,že nebude chtít znát odpověď. "Sebrala jsem je mámě…" pokrčila dívka,nebo spíše děsivě vyhlížející abnormál,rameny a poplácala ho po rameni - "Sluší ti Henrulo..".
Neodvážil se na jediné slovo,takže je sebrala Helen? Zjevně z laborky,utrhla je snad nějakému abnormálovi? Z takové představy se mu zvedal žaludek,ale nechtěl trápit svou společnici,tak se jen zašklebil a zhluboka se nadechl. Ačkoliv choval obrovský odpor ke svým právě připevněným špičákům,stále po nich jazykem přejížděl,až si po chvíli začal připadat jako opravdový upír. Jeho hruď se nadmula pýchou,když si za zády Ashley cvičil groteskní obličeje pravého Drákuly. Jelikož si byla blondýnka zcela vědoma toho,co její kolega provádí za jejími zády,rozhodla se ho nevyrušovat,jen ať si hraje.
V duchu se pousmála,dnešní večer bude perfektní…
 


Comments

1 Sammie Sammie | Email | Web | 19. january 2010 at 14:51 | React

Hej .. Traciee ... POKRÁČKO ...  a honem... moc krásně napsané. Jemné, popsané každé detaily... je to moc pěkné.
Těším se na pokračování a ten banner je skvělej .. a ještě jak tam běhají ty písmenka... naučíš mě to ? :-)

2 Anna Anna | Web | 19. january 2010 at 18:25 | React

moc peknee :) těším se na pokračko:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama