Zatracená Quetesh - FF

10. september 2009 at 21:01 | =Tracynel=
Jednorázovka,kterou jsem jednoho dne sepsala pro svou skvělou kamarádku :)
I hope you enjoy it ♥
Theme : Zatracená Quetes
Postavy : Vala mal Doran,SG-1,Ba'al,Jonas Quinn a další
Omezení : žádné
! Varning !
Dosti ošklivý konec...takže kdo nechcete tak fakt nečtěte...nebo mě pak neukamenujte...

Zkuste si žít několik let s osobou,která se bojí vám vyjevit své city. A když to konečně udělá a začnete s ní žít,přijde jedna jediná mise,která vám oboum změní celý život...

"K bráně..honem..honem..honem!" ,zvuk střílejících zbraní přehlušil i povely plukovníka O'Neilla,pokoušejícího se dostat zpět na Zem. Zbytek jeho týmu byl rozmístěn po celém bojišti,nikdo neměl příliš velkou šanci na úspěch proti tak velké přesile. Jediný,kdo aspoň trochu vypadal tak,že se okamžitě nezhroutí,byla Vala,stojící nejblíž bráně. "Zadejte adresu sakra!" ,zaječel z plných plic Jack a vydal se pro zbytek týmu. Černovláska přikývla a otočila se k zadávajícímu panelu,v té chvíli jí však někdo uhodil do hlavy...a svět zhasnul.
oOo
"Utrpěla vážnou poruchu mozku...může to vyvolat ztrátu paměti..." ,slyšela hlas blízko sebe,oči jí ale nechtěli poslechnout a otevřít se. "A co zbytek týmu? Kde je SG-1?" ,ony hlasy jí nebyly vůbec povědomé,snad je jen někde slyšela...vzpomenout si kde. Tělem jí projela ostrá bolest,při které se i oči probraly a prudce se otevřely. "Pane,je při vědomí.." ,ozvalo se jí za hlavou,chvíli jí dělalo problémy rozeznat jednotlivé tvary a věci od lidských tváří. "Slyšíte mě?" ,to bylo zas vedle ní,nevěděla na který hlas reagovat dřív,proto zase oči zavřela a ponořila se do zákeřné tmy,která vše pohltila.
oOo
V hlavě se jí ztělěsňovaly tváře,postavy a hlasy...neznala je ani od pohledu,něco s ní ale museli mít společného,když byli v její mysli. Vzpomínka se tvořila jako síť,kterou spřádá pavouk,aby si vystavěl domov.
oOo
"O'Neill..." ,její ústa se nejdřív zdráhala to jméno vyslovit,neposlouchala jako všechno ostatní. "Pšš..." ,reagoval náhle jiný hlas,ucítila dotek tepla na své kůži,někdo na ní sahal. Byla by sebou škubla na znamení přítomnosti,kdyby alespoň jediný kousek těla reagoval na její povely. "O'Neill...O'Neill..." ,mumlala dál jeho jméno,ani nevěděla jestli jí to nějak pomůže,třeba mele nesmysli a toho člověka nikdo nezná. "Pane,myslím,že nám chce něco říct." ,křikl neznámý hlas,načež se rozezněly spěšné kroky přímo k ní. "O'Neill...brána...pozdě...je pozdě..." ,chrlila ze sebe slovní spojení,které dávalo smysl asi tak jako sůl v čaji. "Valo,Valo klid...nenamáhej se." ,uklidňoval jí ten neznámý hlas,mezitím co se jí do žíly zapichovala ostrá jehla. Náhle se její tělo uvolnilo,všechny svaly povolily a černovlasá žena tak dostala konečnou nadvládu nad svým tělem.
oOo
Otevřela temně zbarvené oči a otočila hlavu na stranu. Okamžitě zaregistrovala usmívajícího se muže,který seděl vedle ní a bedlivě jí pozoroval. "Kde jsem?" ,vyhrkla a posadila se,jak už zjistila,na posteli. "Na základně,neboj se...nikdo ti neublíží" ,odtušil onen muž a pohladil jí po ruce. Neucukla,jen se na něj dívala. "My se známe?" ,zeptala se nechápavě,čímž mladíka viditelně zaskočila. "Jsem Jonas...Jonas Quinn,nepamatuješ si mě?" ,zadíval se na ní se zmateným výrazem. "Ne...nic mi to neříká,ráda vás poznávám Jonasi." ,nasadila ve tváři jakýsi pokřivený úsměv a natáhla k němu ruku. Jemně jí uchopil a nepatrně s ní potřásl. "Jo,já tebe taky..." ,zamumlal a stočil pohled jinam. "Na jaké základně to vlastně jsme?" ,rozhlédla se po místnosti a seskočila z postele. Jonas se k ní přihnal,kdyby náhodou zakopla nebo upadla. "V SGC...projekt Hvězdné brány,ale to ti asi taky nic neříká." ,zašeptal tiše.
oOo
Hvězdná brána...Hvězdná brána...Zadejte adresu...černovláska se zarazila. "O'Neill..." ,to jméno se jí znovu vrylo do mysli a ona ho nemohla vyhnat. "Prosím?" ,otočil se na ní blonďatý mladík,známý nyní jako Jonas. "O'Neill...kdo je O'Neill?" ,pohlédla na něj a rozhlédla se i okolo,zda-li jí některá z tváří nepřijde povědomá. "Plukovník O'Neill...velitel týmu SG-1..do toho týmu jsi patřila Valo." ,odtušil pozvolna. Zadejte adresu sakra...další vzpomínka jí projela jak ostrá břitva hlavou. Vyděšeně si znovu sedla a hlavu složila do dlaní. "Valo?" ,zareagoval poplašeně Jonas a sedl si vedle ní. "Krev...tolik krve...neměl slitování Jonasi,neměl slitování...!" ,vyjekla a panicky se rozplakala. Její společník jí k sobě přitáhl a začal ji hladit po vlasech. "Všechny je zamordoval..úplně všechny..." ,pravila mezi vzlyky. "Myslíš Jacka a ostatní?" ,zeptal se opatrně,jakoby se bál,že jí ta otázka může fyzicky ublížit. Mlčky přikývla a pevně se k němu tiskla.
oOo
Krucinál..šmejd jeden starej!" ,vztekal se O'Neill nad zbraní,která s hlasitým PUF! vypověděla službu. "Pane?" ,vyjekla Samantha,když svou zbraň odhodil kamsi za sebe. "No co...nefunguje!" ,zařval a vytáhl již menší pistoli. "Pane..možná bysme měli zmizet.." ,navrhla nejistě,když sestřelila dalšího z jaffů. "A můžete mi laskavě prozradit,kudy?" ,zamračil se a udělal totéž co ona. "To kdybych věděla..." ,zasténala a otočila se k němu zády. "Výborně..připomeňte mi,abych zabil ty lidi co pracujou ve zbrojnici!" ,zavrčel,když za sebe hodil i svou druhou zbraň. "Pane!" ,Sam ukázala za něj,to už ale bylo pozdě. O'Neill klesl k zemi obklopen elektrickým výbojem. Blondýnu po chvilce postihlo totéž,stejně tak i ostatní členy až na Valu,která padla k zemi po ráně do hlavy.
oOo
Všichni klečeli před honosným trůnem,pohledy měli zabodnuté do země,jen Jack hleděl hrdě vpřed. "Má drahá Quetesh..." ,usmál se muž sedící na trůně a povstal. "Už dávno nejsem to co ty Ba'ale..." ,procedila černovláska skrz zuby a vzhlédla. Jmenovaný před ní stál a stále se usmíval. "Co není,může být..." ,zamumlal a nechal jí postavit na nohy. "Ale nejdřív se zbavím těch tvých přátel..." ,usoudil a nechal stejně tak postavit i ostatní členy týmu SG-1. "Jak přesně se nás chceš zbavit?" ,zajímal se Daniel,v tom se mu ale do hrdla zabodl dlouhý obouruční meč. "Nějak takhle..." ,odsekl Ba'al a svou zbraň vytáhl. "Bože!" ,vyjekla Vala a byla by se ke krvácejícímu vrhla,kdyby jí nedrželi. Daniel Jackson se skácel k zemi v kaluži stále tekoucí krve. "Ty zkurvenej parchante!!" ,zaječel Jack a vrhl se na vládce soustavy. Čepel jeho dlouhého meče se po chviličce podrobně setkala s pokožkou Jacka O'Neilla. V té chvíli zase vyjekla Sam,i ona ale byla posléze umlčena navždy. "Jak snadno se zabíjí..." ,podotkl s úsměvem Ba'al,když se před ním skácel i Teal'c. Naposledy hodil pohledem po čtyřech zakrvavených tělech a pak svůj pohled stočil na Valu,která v slzách hleděla na tu spoušť. "Ale notak...Quetesh..." ,pousmál se a setřel jí slzu. "Neříkej mi tak a nedotýkej se mně! Už nejsem ta tvoje zatracená děvka!" ,křikla zoufale. Jediné co v příštích pár minutách pocítila byla nesnesitelná bolest,pak něčí rty na těch svých,rozklad svého těla v červí díře a nakonec tvrdou zem.
oOo
Tiskla se k němu jak nejvíce mohla,právě před několika hodinami prožila tu nejhorší část svého života. Tým SG-1 se už nikdy nevrátí,Ba'al bude dál usilovat o Zemi a pameť se jí bude dlouhou dobu vracet....co je to za život?
oOo
Zkuste si žít s osobou,která vám po ztrátě paměti vůbec nic neříká,přesto vás miluje. Jen si zkuste přijít o všechny přátele kvůli jediné chybě...zatracená Qetesh...
 


Comments

1 Lin Lin | Web | 11. september 2009 at 19:08 | React

četla jsem sice jen kousek, ale krása!!! píšeš moc hezkým stylem xD

2 d.s.o evaSB d.s.o evaSB | Web | 11. september 2009 at 19:58 | React

mám na blogu new část povídky chceš si ji přečíst??? přijď díky ppa ev.

3 Lin Lin | Web | 11. september 2009 at 20:18 | React

tak jen začni xD. Myslím, že budu tvoje fanynka xD

4 Kačíííííí Kačíííííí | Email | Web | 11. september 2009 at 20:25 | React

Ahojky xD

myslím, že jsi o mém blogu už slyšela xD
prodávám pomocí něj věcičky z korálků.
Je to hezké a velmi levné. Pokud by se ti něco líbilo, tak bych byla moc ráda a můžeme se domluvit na objednávce, pokud budeš mít nějaké další otázky, stačí napsat na icq: 420-613-929

Pokud sem otravovala reklamou, tak jí smaž a nevšímej si jí. :-)

5 Lin Lin | Web | 11. september 2009 at 20:41 | React

to bude krásný xD

6 Lin Lin | Web | 11. september 2009 at 21:01 | React

tak já si budu hlídat, až napíšeš první kapitolu, aby mi to neuniklo xD

7 Lin Lin | Web | 11. september 2009 at 21:19 | React

báječný. tak držím palce, ať se ti to povede napsat tak hezky, jako tohle xD

8 Lin Lin | Web | 11. september 2009 at 21:22 | React

xD, tak se do toho pusť xD

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama